Serija A: Beloti i Ljajić doneli preokret Torinu, Juventus zaustavljen u Udinama (VIDEO)

Vesti online 05.03.2017  |  Vestionline

Šest duela 27. kola Serije A odigrano je u nedelju popodne, a najvažnija vest je da Juventus nije pobedio pa su samim tim Roma i Napoli ostali u šampionskoj trci iako imaju veliki zaostatak za klubom iz Torina.

Seriju od sedam ligaških pobeda Juventusa prekinulo je Udineze na Friuliju odigravši 1:1, a pobedi je bliži bio domaćin pošto je vodio do 60. minuta. Do velika tri boda došao je Torino našeg Siniše Mihajlovića, a junak trijumfa protiv Palerma bio je mladi Beloti koji je postigao sva tri gola za pobedu od 3:1. Kod drugog i trećeg pogotka asistent mu je bio Adem Ljajić, koji je u igru ušao početkom drugog poluvremena, dok je Saša Lukić odigrao