Legende engleskog fudbala proslavile gol Barselone kao da su rođeni Katalonci (VIDEO)

Vesti online 09.03.2017  |  Vestionline

U sredu uveče odigrana je istorijska utakmica Lige šampiona pošto je Barselona postala prvi tim koji je uspeo da nadoknadi minus od 4:0 iz prvog meča.

Iako je u 88. minutu, do slobodnjaka Nejmara, rezultat bio 3:1 i činilo se da Katalonci nemaju šansu, desilo se čudo. Brazilac je pogodio dva puta, a onda je u 95. minutu asistirao Serđiju Robertu za konačnih 6:1. Legende engleskog fudbala Stiven Džerard, Majkl Oven i Rio Ferdinand bili su stručni konsultanti televizije koja ima pravo prenosa za Ostrvo, a kako su njih trojica ispratila šesti gol pogledajte na videu ispod. Owen just ran a lap