Šta je rekao Radonjić posle debakla u Madridu?

Vesti online 11.03.2017  |  Vestionline

Najubedljiviji poraz u dosadašnjem delu Evrolige košarkaši Crvene zvezde doživeli su na gostovanju u Madridu (98:68) od razigranog Reala koji je već u prvoj četvrtini postigao čak 38 poena, a do poluvremena promašio je samo dva šuta za dva poena (15/17). Do kraja meča jedino pitanje koje se postavljalo je kojim rezultatom će domaći trijumfovati.

Posle utakmice trener Crvene zvezde Dejan Radonjić je najpre čestitao rivalu. - Real je odigrao izvrstan meč, a mi smo u prvom poluvremenu odigrali najlošiju odbranu ove sezone. Stekli su veliku prednost, kontrolisali meč u nastavku i tako ostvarili pobedu. Čestitam im. Uz objašnjenje šta je savetovao igračima tokom meča Radonjić je rekao i ono najvažnije, a to je da se nema mnogo vremena za žaljenje pošto crveno-bele očekuje još mnogo važnih