Serija A: Pobede rimskih klubova, Lacio žuri u Ligu šampiona, Roma preti Juventusu (VIDEO)

Vesti online 01.04.2017  |  Vestionline

Pre utakmice protiv Sasuola u Ređo Emiliji fudbaleri Lacija su u poslednjih sedma utakmica upisali pet pobeda i dva remija, a taj niz su nastavili i protiv ekipe Euzebija dei Frančeska koju su savladali posle preokreta sa 2:1 (1:1).

Domaći su poveli golom iskusnog Berardija sa bele tačke, ali je u završnici prvog dela Imobile poravnao na 1:1, da bi posle brojnih napada u drugom delu u 83. Minutu Andrea Konsilji jednostavno bio primoran da savlada svog golmana. Sergej Milinković Savić je odigrao svih 90 minuta za goste, a Dušan Basta i Filip Đorđević su utakmicu gledali sa klupe za rezerve.Lacio sada uz meć više ima tri boda manje od trećeplasiranog Napolija i čak pet više