Polufinale posle pet godina! Zvezda smušena, pa sposobna da za 17 minuta obriše patos sa Lučancima (video)

Mozzart sport 05.04.2017

Crveno-beli gubili, ali na kraju ubedljivo slavili protiv izabranika Nenada Milovanovića - 4:2

Poluvreme za kritiku, čak i za osudu i furija u nastavku. Siže: Crvena zvezda se posle pet dugih godina plasirala u polufinale Kupa, pošto je kao domaćin 17-minutnim bombardovanjem od defanzivnog bloka Lučanaca napravila meki puding - 4:2. CRVENA ZVEZDA – MLADOST 4:2 (0:1) /Kanga 46, Milić 52, Boaći 58, Luković 63. penal - Milosavljević 45, Jovanović 69. penal/ Stadion: Rajko Mitić. Gledalaca: 1.200. Sudija: Novak Simović Crveni karton: Andrić