Protest i u Mirijevu: Više od stotinu roditelja đaka OŠ "Pavle Savić" izašlo na ulicu
Blic 06.04.2017 | Ana Ristović
![Protest i u Mirijevu: Više od stotinu roditelja đaka OŠ "Pavle Savić" izašlo na ulicu](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Više od stotinu roditelja đaka OŠ "Pavle Savić" u Mirijevu juče je protestovalo u dvorištu ove osmoletke nezadovoljni sastavom prinudne uprave, koja je školi dodeljena prošle nedelje nakon razrešenja dužnosti prethodnog Školskog odbora, a na nalog Prosvetne inspekcije.
Okupljeni roditelji su kao glavni razlog zahteva smene privremenog odbora naveli nekompetentnost njegovih članova. - To su ljudi koji očigledno nemaju znanja ni iskustva za tu funkciju, što su pokazali time da za ovih nedelju dana od kako su navodno počeli sa radom nisu uspeli da održe nijedan sastanak niti krenu da obavljaju posao zbog kojeg su došli. Danas su već treći put odložili svoj saziv i ne znamo dokle tako planiraju - kažu zabrinuti