Prokupčani okončali košarkašku sezonu bez poraza pred svojom publikom, pa rešili da se časte
Sportal blic 14.04.2017 | Prokuplje na dlanu
![Prokupčani okončali košarkašku sezonu bez poraza pred svojom publikom, pa rešili da se časte](https://nstatic.net/img/logo/s/blic-sport.png)
U poslednjoj utakmici ove sezone pred svojim navijačima, košarkaši Prokuplja savladali su više nego zasluženo KK Niš sa 95:85 (25:20, 24:17, 30:21, 16:27) u 25. kolu Prve muške regionalne lige - istok. Posle ovog trijumfa, prokupački tim je otišao na zajedničku večeru, kako bi obeležio uspešno izvedenu "odbranu tvrđave". Skromnu, tek druženja radi.
Foto: KK Prokuplje / Promo Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bili su Šubarić sa 27 poena, Bjeletić sa 23 i Terzić sa 21, dok se kod gostiju istakao Delčić sa 27 poena. "Prokupačka košarkaška tvrđava bila je ove godine neosvojiva za sve košarkaške ekipe koje su pokušale da joj priđu. Blizu 100 poena na večerašnjoj utakmici još jedan je dokaz da pod naletima rafalne paljbe Terzića, Bjeletića, Milenkovića, Šubarića i ostalih vitezova prokupačke