Federalno Ministarstvo pravde za nabavku cigareta zatvorenicima daje 2,57 miliona km
Blic 09.06.2017 | Radio Sarajevo
![Federalno Ministarstvo pravde za nabavku cigareta zatvorenicima daje 2,57 miliona km](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Federalno ministarstvo pravde poništilo je tender nabavke cigareta za kazneno-popravne zavode u FBiH težak 2,57 miliona maraka.
Kako nam je potvrđeno, ova nabavka je raspisana pre nekoliko meseci, ali s obzirom na to da do danas nije bilo dovoljno prijavljenih ponuđača, tender je poništen. Prema informacijama iz tenderske dokumentacije, s više ponuđača trebao je biti zaključen sporazum o sukcesivnoj nabavci cigareta u kantini za potrebe kazneno-popravnih zavoda. Cigarete su se trebale nabaviti za Kazneno-popravne zavode (KPZ) u Zenici, Sarajevu, Mostaru, Bihaću, Orašju i