Podraščanin o meču sa SAD: Nismo imali sreće, da smo stigli do petog seta uveren sam da bismo pobedili

Večernje novosti 06.07.2017  |  Tanjug

Igrali smo dobro, posebno u trećem setu, ali je tada bilo prekasno. Dobru priliku smo imali i u drugom setu da izjednačimo - priča Marko

Srpski odbojkaš Marko Podraščanin istakao je da ekipa nije imala sreće u porazu od SAD (3:1) na Završnom turniru Svetske lige. - Igrali smo dobro, posebno u trećem setu kada smo ga i osvojili, ali tada je bilo prekasno. Imali smo veliku šansu u drugom setu da izjednačimo, nismo imali sreće... Tada smo promenili stil igre, zaigrali znatno bolje i šteta je što nismo stigli do taj brejka jer sam uveren da smo mogli da pobedimo - rekao je