Zvezdini igrači razočarani, ali i motivisani: Moramo da zapnemo u revanšu, možda bismo pre utakmice i potpisali 1:1

Mozzart sport 13.07.2017

„Odigrali smo dobro 90 minuta, poslenja tri nismo. Šta da se radi...", kaže kapiten Nenad Milijaš

Fudbaleri Crvene zvezde su ispustili pobedu u Pavlodaru, ali su svesni da će za sedam dana morati da zapnu kako bi izborili plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, gde im je po kvalitetu objektivno i mesto. Oba pogotka su postignuta iz jedanaesteraca, od kojih je onaj iz 93. minuta, nakon neverovatne nesmotrenosti Dušana Anđelkovića, sprečio ekipu Vladana Milojevića da ostvari znatno povoljniji rezultat. „Ostaje žal za pobedom,