Sindikat Drekslmajera: Zabrinuti zbog Fiata, naći rešenje
Dnevnik 17.07.2017 | Tanjug

BEOGRAD: Industrijski sindikat kompanije "Drekslmajer Automotive" iz Zrenjanina izrazio je zabrinutost zbog štrajka zaposlenih u Fijatu u Kragujevcu, saopštio je danas Ministarstvo privrede.
Kako se navodi u saopštenju Ministarstva, u dopisu sindikat Drekslmajera navodi da su zabrinuti dužinom trajanja štrajka i mogućim posledicama, koje, tvrde, mogu biti pogubne za sve, ne samo za zaposlene u FCA Kragujevac, pa i kooperante poput njih. "Podržavamo mere i napore Vlade Srbije za očuvanje radnih mesta u autoindustriji, te se zalažemo za zajednički cilj koji će dovesti do dolaska novih investitora i proširenja ove grane industrije.


![[NAJAVA] RV i PVO Vojske Srbije ove godine prvi put ide na aero-miting u Španiju: Srpski C295MW na “Motril Airshow“](https://nstatic.net/031/41400031hnkwwe.jpg)


