Sloboda Mićalović i Vojin Ćetković zbog ove odluke potpiruju priče o razvodu
Blic 18.07.2017 | Noizz.rs
![Sloboda Mićalović i Vojin Ćetković zbog ove odluke potpiruju priče o razvodu](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Sloboda Mićalović i Vojin Ćetković su u braku devet godina, ali o njima se obično govori kao o individuama s profesionalnim uspesima, a ne kao o mužu i ženi.
Oni nisu imali pompeznu svadbu, kakvu današnji poznati parovi navodno skrivaju od javnosti, ali u javnosti jesu skrivali emocije. Ponekad su baš zbog neusiljenog odnosa i nedostatka porodičnih fotografija na naslovnim stranama magazina tabloidi pisali kako možda u njihovom braku nije sve u najboljem redu. Sloboda Mićalović povremeno stane na put takvim govorkanjima, ali potpuno odmereno i bez previše upuštanja. Na primer, ovako: Pogledajte na