Око 100 припадника Сектора за ванредне ситуације дало крв за повређеног колегу
Радио 021 21.07.2017 | Бета

Начелник Сектора за ванредне ситуације МУП-а Предраг Марић рекао је да је око 100 припадника тог сектора дало крв за колегу, Милана Рмуша који је тешко повређен у пожару у фабрици картона на Ади Хуји у Београду.
Марић је казао да ће бити организовано и прикупљање новчаних средстава за потребе његовог даљег лечења и евентуалног пресађивања коже. "Милан је изузетан професионалац, који је до сада својим радом и залагањем давао пример млађим ватрогасцима", наведено је у саопштењу. Аутор: Бета







