Igraš odlično, daš tri gola i ispadneš – nema Lige šampiona za Ludogorec (video)

Mozzart sport 02.08.2017

Dalje ide Hapoel Ber Ševa, koja je do velikog uspeha stigla zahvaljujući srećnom golu Mohameda Gadira

Ovoga puta je sreća okrenula leđa Ludogorecu u evropskim takmičenjima. Ekipa Georgija Dermedžijeva je odigrala odličan meč, do 56. minuta premašila prednost Hapoel Ber Ševe iz prvog meča, ali je pet minuta kasnije primila gol, pa je u plej-of za Ligu šampiona otišao izraelski šampion – 3:1 (2:0). A kako je krenulo izgledalo je da će gosti doživeti pravu katastrofu, dva ekspresna napada domaćeg tima Vanderson je pretvorio u golove, pa je već u