Kvalifikacije za Ligu Evrope: Iznenađenja pogurala Partizan na mesto nosioca (VIDEO)

Vesti online 03.08.2017  |  Vestionline

U četvrtak je odigrana većina revanš utakmica 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Za jedno od najvećih iznenađenja pobrinuo se mađarski Videoton koji je izbacio iz daljeg takmičenja francuski Bordo.

Posle poraza u Francuskoj od 2:1 tim Marka Nikolića za koji su po jedno poluvreme odigrali Marko Šćepović i Darko Lazović uspeo je da savlada Žirondince sa 1:0 golom Stopire u petom minutu nadoknade prvog dela igra. Partizanu je bilo neophodno da posle Bordoa ispadne još pet ekipa sa boljim koeficijentom od njih. Redom su padali Sparta Prag protiv Crvene zvezde, Astra Đurđu je poražena od ukrajinske Oleksandrije, Altah je izbacio Gent, PSV je i