Malbašić za pobedu Vojvodine, Mačva ubedljiva

Beta 05.08.2017

Fudbaleri Vojvodine pobedili su večeras u Novom Sadu ekipu Bačke sa 1:0 u utakmici trećeg kola Super lige Srbije.

Vojvodina je od početka meča bila bolji rival na terenu, imala je loptu u svom posedu i stvarala šanse, ali golova nije bilo sve do 83. minuta.

Nemanja Subotić je dobio loptu u šesnaestercu, a on je, gotovo sa gol linije, odigrao povratni pas pred gol protivnika, gde je prihvatio Malbašić i preciznim udarcem doneo pobedu Vojvodini.

Bačka je od 77. minuta ostala igračem manje, pošto je drugi žuti, odnosno crveni karton dobio Milan Makarić.

Vojvodina je trenutno prva na tabeli domaćeg šampionata sa devet bodova, dok je Bačka i dalje bez bodova.

Fudbaleri Mačve su u gostima ubedljivo savladali Javor sa 4:0. Sva četiri pogotka fudbaleri Mačve su postigli u drugom poluvremenu.

Mladost je bila bolja od Rada sa 2:1, a istim rezultatom slavio je i Voždovac protiv Borca.

Voždovac je sakupio sedam bodova i trenutno je drugi na tabeli, dok je Borac, kao i Bačka, i dalje bez bodova. Mladost posle tri odigrane utakmice ima četiri boda, a Rad samo jedan.

Radnički iz Niša je ranije danas slavio protiv Zemuna sa 2:1.

Radnik je juče kao gost pobedio Napredak sa 2:1, dok su poslednje dve utakmice trećeg kola na programu sutra, a sastaju se Spartak - Partizan i Crvena zvezda - Čukarički.