Kakvo ludilo u Superkupu Italije: Juventus se vratio u 90. minutu, Lacio pobedio u 93. (VIDEO)

Vesti online 13.08.2017  |  Vestionline

Četvrti put u istoriji kluba Lacio je osvajač Superkupa Italije pošto je u Rimu savladao aktuelnog šampiona države Juventus sa 3:2 osvetivši se tako donekle “staroj dami” za poraz u finalu Kupa.

Tim naših Sergeja Milinkovića Savića (igrao ceo meč) i Dušana Baste (zamenjen u 75. minutu) poveo je u 32. minutu kada je Imobile iskoristio penal napravljen upravo nad njim. Isti igrač je pogodio lepim udarcem glavom u 54. minutu i povisio na 2:0. Neizvesnost u meč prelepim golom iz slobodnog udarca vratio je Pauolo Dibala, koji je na taj način opravvdao odluku da mu dodeli desetku koja od odlaska Alesandra del Pjera nije bila u upotrebi. Kao