Nula u "evropskom derbiju", Zvezda bolja u prvom delu, umor stigao obe ekipe u drugom (VIDEO)

Vesti online 27.08.2017  |  Vestionline

U meču 7. kola Superlige Srbije Crvena zvezda i Partizan podelili su bodove u 155. "večitom derbiju" odigravši 0:0 na stadionu "Rajko Mitić". Domaći tim je bio bolji rival u prvom delu, stvorio je više šansi, dok je u drugom poluvremenu bilo nešto manje prilika za gol pošto je bilo očigledno da su i jedni i drugi umorni posle evropskih ispita.

Kao što se i očekivalo trener Partizana je na teren poslao isti tim kao i na meču u Felčutu protiv Videotona, dok je Vladan milojević ponovo menjao pošto je nekoliko igrača bilo "rovito" ili umorno posle duela sa Krasnodarom. Međutim, iako je tim bio "istumban" crveno-beli su solidno odigrali prvo poluvreme u kom su imali bolje šanse za pogotke, a najbolju je propustio Slavoljub Srnić u završnici. Tačno je da je fudbaler Zvezde nešto lošije