Medalja za Srbiju na EP posle još jednog trilera!

Vesti online 03.09.2017  |  Vestionline

Odbojkaška reprezentacija Srbije nastavila je da osvaja medalje na velikim takmičenjima, ovog puta je to bronza na Evropskom prvenstvu u Poljskoj koja je osvojena u dramatičnom meču za 3. mesto sa selekcijom Belgije - 3:2 (25:17, 22:25, 19:25, 25:22, 15:12), koji je trajao čak 134 minuta.

Osma bronzana medalja za selekciju Srbije na Evropskim prvenstvima činila se prilično daleko posle trećeg seta kada je Belgija posle preokreta povela sa 2:1 i nešto bolje je otvorila četvrti set. Nije tako izgledalo posle prvog dela igre koji je naša ekipa dobila prilično ubedljivo, ali potom je usledio veliki pad i izgledalo je da neće biti povratka na pravi put. Smogli su snage "orlovi" najpre da dođu do izjednačenja iako je u četvrtom setu