ДК:Концерт”Ле тоур де сакс”
Пиротске вести 28.09.2017 | П.В.

Пиротски Дом културе и Француски институт у Београду, 2. октобра опрганизују концерт за саксофон “Ле тоур де сакс”, који ће публика, бесплатно, моћи да види и чује у Дому културе. Како саопштавају из Дома културе, овдашњи концерт је део турнеје кроз 10 српских градова у којима ће публика видети и чути специфичан звук саксофона. Извођачи су Угљеша Новаковић и Игор Афетуш музичар из Француске. После Пирота, концертна турнеја се наставља у још 6





