ДК:Концерт”Ле тоур де сакс”

Пиротске вести 28.09.2017  |  П.В.
ДК:Концерт”Ле тоур де сакс”
Пиротски Дом културе и Француски институт у Београду, 2. октобра опрганизују концерт за саксофон “Ле тоур де сакс”, који ће публика, бесплатно, моћи да види и чује у Дому културе. Како саопштавају из Дома културе, овдашњи концерт је део турнеје кроз 10 српских градова у којима ће публика видети и чути специфичан звук саксофона. Извођачи су Угљеша Новаковић и Игор Афетуш музичар из Француске. После Пирота, концертна турнеја се наставља у још 6

Повезане вести »

Кључне речи

Региони, најновије вести »