НИТ: Израел ухватио руске хакере и обавијестио САД о покушајима крађе

НИТ: Израел ухватио руске хакере и обавијестио САД о покушајима крађе
Израел је обавијестио Сједињене Државе о хакерским активностима Русије путем руске твртке за производњу антивирус софтвера Касперски Лаб, што је откривено прије двије године, пише данас Тхе Нев Иорк Тимес (НИТ). Лист пише да су хакери руске владе претраживали компјуторе диљем свијета у покушају да доспију до америчких обавјештајних програма, али да нису били свјесни да израелски обавјештајци прате њихову активност и да су на крају о томе

Прочитајте још

Кључне речи

Балкан, најновије вести »