Liga šampiona: Ljoris sačuvao Totenhem u Madridu, silni Liverpul, Dortmund se brukao

Sportal blic 18.10.2017  |  Milan Zarić

Kakvo veče u Ligi šampiona! U prvih osam mečeva trećeg kola postignut je 31 gol, a u centru pažnje je ponovo bio Kristijano Ronaldo. Postigao je 110. gol u eliti i sprečio poraz Reala od Totenhema (1:1). Dortmund je odigrao samo 1:1 protiv APOEL-a u Nikoziji, a Liverpul je bio ubedljiv protiv Maribora (7:0).

Luka Dumeljić Posle tronedeljne pauze zbog reprezentativnih obaveza nastavljena je Liga šampiona. I to na kakav način! Strelci su rešetali širom Evrope, odbrambeni igrači se nisu proslavili, a navijači su dobili spektakl! Foto: Tanjug/AP Kristijano Ronaldo Samo u prvom poluvremenu postignuto je čak 19 golova, a u nastavku još 12. U prvom delu su samo mreže u Nikoziji mirovale, gde Borusija nije uspela da pobedi APOEL (1:1). Oba gola su