LŠ: Remi Reala i Totenhema, Dortmundu samo bod na Kipru, Liverpul se poigravao u Mariboru

Večernje novosti 17.10.2017  |  Novosti online

Siti savladao Napoli, Bešiktaš pobedio Monako, Spartak deklasirao Sevilju, bez pobednika na „Santijago Bernabeu“. Redsi u Sloveniji dali čak sedam golova

Najavljivana je bitka „gol-mašina“ na „Santijago Bernabeu“, ali se strelci nisu pokazali – 1:1. Totenhem je poveo autogolom Varana u 28. minutu, a Ronaldo je u 43. minutu sa penala izjednačio. U nastavku su „pevci“ bili za nijansu bolji, ali su mreže mirovale. Mančester siti je pred svojim navijačima savladao Napoli sa 2:1, mada kada se uzme obzir broj prilika rezultat je mogao da bude znatno drugačiji. Treba dodati i da je Ederson odbranio šut