Liga šampiona: Golčina Kolarova za bod "vučice", mladi Srbin častio Junajted (VIDEO)

Vesti online 18.10.2017  |  Vestionline

Na sedam mečeva - 23 gola u Ligi šampiona. U najzanimljivijem susretu večeri, Čelsi i Roma su odigrali nerešeno - 3:3 na "Stamdford Bridžu", a prvi gol za "vučicu" delo je srpskog reprezentativca Aleksandra Kolarova, koji je u finišu prvog poluvremena poslao bombu u mrežu "plavaca".

Domaćin je imao sigurnih 2:0, ali je pogodak Kolarova osokolio Rimljane, posebno Edina Džeka, koji je sa dva gola preokrenuo rezultat, ali je Eden Azar drugim pogotkom na susretu doneo bod šampionu Engleske u 75. minutu. Mladi Mile Svilar postao je najmlađi golman u istoriji Lige šampiona. Debitovao je sa samo 18 godina na golu Benfike, ali je krivac za jedini gol Mančester Junajteda. Talentovani golman je uneo loptu u svoj gol posle centaršuta