Мира Бањац: Кад не радим осећам се болесно!

Вечерње новости 20.10.2017  |  Јованка Симић
Мира Бањац: Кад не радим осећам се болесно!

Глумица Мира Бањац о улози у серији "Пси лају, ветар носи", лику Црногорке, годинама, плановима: У серијалу нема негативаца и сви се надамо да ће публика заволети ову причу

ЗА две недеље, на свој 89. рођендан, примадона наше глумачке сцене Мира Бањац биће у Никшићу, на новом задатку - снимаће кратку серију "Груди". А суботом, почевши од сутра, на РТС пратићете је у новом хиту - серијалу "Пси лају, ветар носи" по сценарију Радоша Бајића, а у режији његове ћерке Јелене Бајић Јочић. У овој причи о контроверзном урбаном свету на београдској периферији у којој се обрела породица са Космета, Мира глуми мајку и баку, у

РТС »

Кључне речи

Забава, најновије вести »