Serija A:Golčina Kolarova u Mihinom stilu, Lacio niže pobede, kanonada Juventusa (VIDEO)

Vesti online 22.10.2017  |  Vestionline

Sedam mečeva 9. kola Serije A odigrano je u nedelju, a za nas najzanimljiji duel odigran je u Torinu gde je Roma uspela da savlada domaći tim sa 1:0.

Gol odluke postigao je naš Aleksandar Kolarov koji je u 69. minutu poslao prvi projektil koji Sirigu nije imao šanse da zaustavi. Iskusni levi bek je odlično odigrao svih 90 minuta, dok je na drugoj strani za domaće ceo meč odigrao Adem Ljajić. Kjevo naših Ivana Radovanovića i Nenada Tomovića osvojio je sva tri boda u malom gradskom derbiju savladavši Veronu. Pobedu na svom terenu upisala je i Atalanta koja je golom Kornelijusa savladala