Zvezda se kockala, ali je na kraju trijumfovala (VIDEO)

Vesti online 22.10.2017  |  Vestionline

U meču 14. kola Superlige Srbije Crvena zvezda je nastadionu "Rajko Mitić" savladala Mladost iz Lučana sa 2:1 (2:0) golovima Pešića i Račića, dok je za goste pogodak postigao Radivojević. Ovim trijumfom crveno-beli su ponovo stekli četiri boda viška u odnosu na prvog pratioca, ekipu Partizana

Posle nesrećnog poraza od Arsenala srpskog vicešampiona očekivao je duel sa Lučancima, a imperativ pobede visio je nad glavom pošto je ranije tokom dana Partizan uspeo da savlada Bačku i priđe na samo jedan bod zaostatka. Tek u drugom delu prvog poluvremena počele su da se ređaju šanse, uglavnom pred golom Mladosti. Bravu je otključao Pešić u 26. minutu kada je posle cenatršuta Stojkovića lepim udarcem glavom doveo svoj tim u vođstvo, svojim