Crveno-beli sa "kreča" do pobede protiv Spartaka (VIDEO)

Vesti online 25.10.2017  |  Vestionline

U odloženom meču 9. kola Superlige Srbije Crvena zvezda je pred oko 4.000 navijača na stadionu "Rajko Mitić" savladala Spartak iz Subotice pogotkom Ričmonda Boaćija iz jedanesterca u 22. minutu. Na ovaj način crveno-beli su zadržali četiri boda prednosti u odnosu na Partizan, koji je ranije tokom dana savladao Zemun u Gornjoj Varoši sa 3:1.

Ritam u kom igraju dva meča u jednoj nedelji osetio se na fudbalerima Crvene zvezde u duelu sa gostima iz Subotice pošto su dosta teško došli do trijumfa protiv motivisanog rivala koji je bio u seriji od 11 utakmica bez poraza. Gol odluke pao je već sredinom prvog poluvremena kada je Boaći realizovao penal napravljen nad njim, a reprezentativac Gane je imao još nekoliko dobrih prilika da pogodi mrežu rivala i tako odluči meč pre poslednjeg