Serija A: Sergej ponovo poveo Lacio ka pobedi, novi poraz Torina, Napoli i Juve sigurni (VIDEO)

Vesti online 25.10.2017  |  Vestionline

Kompletirano je 10. kolo Serije A u kom su favoriti upisali sigurne pobede pa nije došlo do promena u vrhu tabele, tj. na vrh se vratio Napoli sa dva boda prednosti u odnosu na Inter i tri u odnosu na Juventus i Lacio.

Napolitanci su kao gost savladali Đenovu sa 3:2, a za domaći tim svih 90 minuta odigrao je Darko Lazović. Daleko sigurniji, što je bilo i očekivano bio je Juventus koji je lako izašao na kraj sa novajlijom SPAL-om (4:1). Lacio je uzeo sva tri boda u Bolonji, a prvi gol za tim iz Rima postigao je Sergej Milinković Savić. Senad Lulić je najpre povisio prednost gostiju, a onda je uneo neizvesnost autogolom u 50. minutu. Roma je golom Perotija sa