Partizan ne može bez drame: Crno-beli iščupali pobedu u Šapcu (VIDEO)

Vesti online 05.11.2017  |  Vestionline

Crno-beli su u ovom šampionatu majstori finiša. Posle Zemuna i Borca, Partizan je slavio i u Šapcu protiv Mačve - 3:1 (0:1) i nastavio poteru za liderom Crvenom zvezdom. Šampion je prespavao prvo poluvreme, ali u nastavku četa Miroslava Đukića je uspela opet da iščupa tri boda.

U prvih 45 minuta, Šapčani su dominirali, poveli lepim golom iz slobodnog udarca Mladena Lazarevića, imali još nekoliko dobrih prilika. Protića je sa metra prebacio gol gostiju. U nastavku - kazna. Probudili su se gosti u drugih 45 kinuta. Tavamba je izjednačio, a onda drama u finišu meča. Partizan je napadao, ali nije imao mnogo šansi da ugrozi gol Filipovića. Ipak, u 83. minutu ključni trenutak meča. Posle gužve u šesnaestercu domaćina, pao je