Сјајан отпор Белорусије, али радују се Американке
Мондо 12.11.2017 | мондо.рс

Америчке тенисерке освојиле су Фед Куп после 17 година.
Американке су шампионке Фед Купа! Узбудљиви "двобој" против Белорусије решен је тек у петом мечу, у дублу, у коме су Роџерс и Вандевеј биле успешније од Сабаленке и Саснович, за коначну победу 3:2. Амерички дубл је славио за 1 сат и 53 минута у два сета - 6:3, 7:6 (7:3), што је 18. титула у овом такмичењу за Сједињене Америчке Државе, а прва још од 2000. године када су наступале Моника Селеш, Линдси Девенпорт, Џенифер Капријати и Лиса








