Felipe Masa: Osećam se kao da sam pobedio, nedostajaćete mi!

Auto blog 13.11.2017  |  Beta.rs / Hotsport.rs
Felipe Masa: Osećam se kao da sam pobedio, nedostajaćete mi!
Vozač Vilijamsa Felipe Masa rekao je da mu je osvajanje sedmog mesta u nedeljnoj trci Formule 1 u Brazilu „kao pobeda“, pošto se na domaćoj stazi drugi i poslednji put oprostio od svojih navijača, jer na kraju sezone završava karijeru. Masa je prošle godine, pre trke u Brazilu, saopštio da završava karijeru, ali su ga iz ekipe Vilijams ponovo angažovali, po odlasku Valterija Botasa u Mercedes. Masa je u nedelju dobro startovao, skočio je sa

Pročitajte još

Gordon Murray T.50s Niki Lauda

Gordon Murray T.50s Niki Lauda

Auto blog pre 1 dan
Nichols N1A

Nichols N1A

Auto blog pre 4 dana

Ključne reči

Automobili, najnovije vesti »