Ušli Ilić i Tavamba, Partizan proigrao, Tošić dao dva gola, crno-beli prošli u četvrtfinale Kupa (video)

Sportski žurnal 15.11.2017

Osim stative Rada u Humskoj nije viđeno ništa više vredno pažnje u prvom poluvremenu, bivši igrač crno-belih Marinković bio najbliži da postigne gol u meču osmine finala Kupa Srbije, u drugom delu slika se promenila u korist domaćina

Partizan – Rad 3:0 (0:0) Beograd - Stadion: Partizana. Gledalaca: 3.000. Sudija: Petar Piper. Pomoćnici: Nemanja Petrović i Slobodan Pavlović. Žuti kartoni: nije ih bilo. Strelci: 1:0 Zoran Tošić u 61, 2:0 Zoran Tošić u 68, 3:0 Marko Janković u 80. minutu. PARTIZAN: Jovičić, Ostojić, Mitrović, N. R. Miletić, Antonov, Everton, Radin, Tošić, Đuričković (od 46. Ilić), Solomon (od 46. Tavamba), Ožegović (od 71. Janković). Trener: Miroslav Đukić.