Serija A: "Vučica" je gazda Rima, Kolarov bolji od Sergeja, Napoli ostaje lider (VIDEO)

Vesti online 18.11.2017  |  Vestionline

Dominacija "vučice" u "Derby della Capitale"! Roma je pobedila Lacio na "Olimpiku" - 2:1 (0:0) u 12. kolu Serije A. Aleksandar Kolarov je bio bolji od Sergeja Milinkovića Savića.

Roma je dominirala u večem delu meča. Posle ne tako zanimljivih prvih 45 minuta, u nastavku se "vučica" razgoropadila. Za samo četiri minuta Peroti iz penala i Radža Naingolan u 49 i 53. minutu doneli su velikih 2:0 nominalnim domaćinima. Prvog kolu Rome prethodio je jedanaesterac, koji je iznudio naš Aleksandar Kolarov. Posle šoka, bude se Lacijali. Golom Ćira Imobilea u 72. minutu iz penala, nebesko-plavi su smanjili, uneli neizvenost u meč,