Partizan spreman za Jang Bojs: Janković "bombama" srušio Javor

Vesti online 19.11.2017  |  Vestionline

Partizan drži korak za liderom Crvenom zvezdom. Crno-beli su u 17. kolu Super lige pobedili Javor u Ivanjici - 2:0 (2:0) i napravili odličnu uvertiru za meč godine u četvrtak (21.05) u Humskoj kada stiže švajcarski vicešampion Jang Bojs u petom kolu Liga Evrope.

Za razliku od prethodnih mečeva, kada su crno-beli "prespavali" prvo poluvreme, sada je četa Miroslava Đukića ceo posao odradila u prvih 45 minuta. Blistao je dvostruki strelac Marko Janković, koji je postigao dva gotovo identična pogotka "bombama" sa oko 20 metara. Sevnula je levica Crnogorca u 9. i 37. minutu za nova tri boda srpskog šampiona. Mogli su gosti još do nekog gola, ali za Partizan je najvažnije da je upisana noba pobeda i da je