"Zmajčeki" spržili crno-bele

Vesti online 19.11.2017  |  F. Simić - Vesti

Subotnje veče u Beogradu jeste bilo doneklo maglovito, ali mnogi navijači Partizana nisu mogli posle prvog poraza u prvenstvu kod kuće da vide kuda dalje od poraza koji su doživeli njihovi ljubimci. Crno-beli su izgubili od Olimpije u meču pred skoro 4.000 uvek glasnih navijača koji ovog puta nisu uspeli da ne dozvole momcimana terenu da izgube meč. Rezultat je bio na kraju 78:77 za goste koji su prvoj četvrtini postigli samo devet poena.

To znači da su crno-beli primili 69 u tri četvrtine! Isto tako, bilo je vidljivo da odbrana na funkcioniše ni u prvom delu u potpunosti, Slovenci, kojima će ova pobeda još više značiti i borbi za koeficijente u ligi, imali su mnogo promašenih šuteva tri koji su bili potpuno izgrađeni. Vidljivo su umorni Gos i Miler, ali je Gos igrao ipak 37 minuta za 16 poena i 40 odsto šuta iz igra, dok je Miler igrao 20 uz pet poena i 25 odsto šuta iz igre.