NBA: Jokiću srpski derbi, dvocifreni i on i Bogdanović (VIDEO)

Vesti online 21.11.2017  |  Vestionline

U duelu timova za koje nastupaju srpski reprezentativci Denver Nagetsi Nikole Jokića savladali su Sakramento Bogdana Bogdanovića u Kaliforniji sa 114:98 (22:22, 25:25, 34:23, 33:28) i tako zabeležili 10. pobedu u sezoni, odnosno naneli su 13. poraz Kingsima.

Posle izjednačenog prvog poluvremena gosti iz Kolorada su pokazali da su kvalitetniji rival u druge dve četvrtine koje su dobili rezultatom 67:51. Oba srpska košarkaša pružila su vrlo dobre partije. Nikola Jokić je za 35 minuta na terenu upisao 16 poena (5/6 za dva, 2/6 za tri poena) i 14 skokova (10+4), a dodaoje još tri asistencije i po jedanu blokadu i ukradenu loptu. Bogdan Bogdanović je i ovu utakmicu počeo na klupi, ali je igrao 21 minut i