Seviljine suze, u poluvremenu saznali strašnu vest o svom treneru i odigrali utakmicu života!

Sportske.net 22.11.2017  |  Sportske.net

Ovo je bez sumnje jedna od najstrašnijih fudbalskih priča. Klub bi trebalo da izda saopštenje!

Šokantno, na poluvremenu je Eduardo Berizo kouč Sevilje saopštio svojim igračima strašnu vest. Dijagonostikovan mu je kancer prostate, njegova bitka tek počinje. Argentinac, nekadašnji štoper, zatim i menadžer Selte će morati na lečenje, a šokantna vest je pokrenula njegove igrače sinoć protiv Liverpula. Uspeli su da se vrate u meč posle 0:3, dva gola Ben Jedera i Pizarov izjednačujući u nadoknadi izvukli su ih iz poraza. I dok je "Pishuan"