Povezane vesti

Madrid slavi Grizmana, Junajted izgubio!

Madrid slavi Grizmana, Junajted izgubio!

Mondo 22.11.2017
Umalo nismo zaspali posle prvih 45 minuta, ali to je bilo samo zatišje pred buru - u nastavku smo shvatili zbog čega volimo fudbal i Ligu šampiona. Trijumf u Ligi Evrope, finale Lige šampiona, četvrtfinale Lige šampiona, finale Lige šampiona… »
Sevilja: Fudbaleri su pre utakmice sa Liverpulom znali o stanju trenera

Sevilja: Fudbaleri su pre utakmice sa Liverpulom znali o stanju trenera

Sportski žurnal 22.11.2017
Fudbalski klub Sevilja potvrdio je da trener Eduardo Beriso boluje od raka, ali je negirao medijske navode da je trener o zdravstvenom stanju obavestio igrače u poluvremenu utakmice sa Liverpulom u Ligi šampiona. Sevilja je kao domaćin odigrala… »
Sevilja potvrdila: Beriso ima maligni tumor

Sevilja potvrdila: Beriso ima maligni tumor

Hot sport 22.11.2017
Fudbaleri Sevilje uspeli su sinoć da izbegnu poraz od Liverpula u Ligi šampiona, iako su na poluvremenu gubili sa 3:0, a navodno nakon što im je trener Eduardo Beriso tokom pauze saopštio da ima rak prostate, preneli su danas španski mediji… »
Taj hrabri čovek - Šta radi Eduardo Berizo dan posle?

Taj hrabri čovek - Šta radi Eduardo Berizo dan posle?

Sportske.net 22.11.2017
Trener Sevilje je heroj dana. Eduardo Berizo je sinoć na poluvremenu, pri rezultatu 0:3, svojim igračima saopštio da boluje od kancera prostate, a njegov tim je odgovorio istorijskim povratkom i remijem - 3:3. Dan posle, Berizo je došao najnormalnije… »
Fudbalski svet šokiran vešću iz Andaluzije - Evo šta je Jokan poručio kolegi!

Fudbalski svet šokiran vešću iz Andaluzije - Evo šta je Jokan poručio kolegi!

Sportske.net 22.11.2017
Ljubitelji fudbala ostali su u šoku kada su saznali šta je na poluvremenu duela sa Seviljom trener španskog kluba saopštio igračima i tako ih pokrenuo da nadoknade tri gola zaostatka. Juče uveče pisalo se o velikom podvigu Sevilje koja je na… »
Berizo fudbalerima Sevilje kod 0:3: Momci, imam rak....

Berizo fudbalerima Sevilje kod 0:3: Momci, imam rak....

Sportski žurnal 22.11.2017
Fudbaleri Sevilje uspeli su sinoć da izbegnu poraz od Liverpula u Ligi šampiona, iako su na poluvremenu gubili sa 3:0, a navodno nakon što im je trener Eduardo Beriso tokom pauze saopštio da ima rak prostate, preneli su španski mediji. Klub još nije… »
Najneverovatniji govor trenera na poluvremenu: "Junaci Sevilje, imam rak... Zgromite Liverpul za mene!"

Najneverovatniji govor trenera na poluvremenu: "Junaci Sevilje, imam rak... Zgromite Liverpul za mene!"

Sportal blic 22.11.2017
Liverpul je vodio sa 3:0 na poluvremenu utakmice 5. kola Lige šampiona u Sevilji, a onda je u svlačionici domaćih trener Eduardo Berico rešio da održi kratak, neverovatan govor svojim fudbalerima. Foto: Tanjug/AP Eduardo Berico slavi sa igračima… »
Seviljine suze, u poluvremenu saznali strašnu vest o svom treneru i odigrali utakmicu života!

Seviljine suze, u poluvremenu saznali strašnu vest o svom treneru i odigrali utakmicu života!

Sportske.net 22.11.2017
Ovo je bez sumnje jedna od najstrašnijih fudbalskih priča. Klub bi trebalo da izda saopštenje! Šokantno, na poluvremenu je Eduardo Berizo kouč Sevilje saopštio svojim igračima strašnu vest. Dijagonostikovan mu je kancer prostate, njegova bitka tek… »
Otkrio im da ima rak, oni dali Liverpulu tri gola!

Otkrio im da ima rak, oni dali Liverpulu tri gola!

Mondo 22.11.2017
Trener Andalužana rekao izabranicima potresnu vest pri rezultatu 0:3. Vratili su se na teren i... Foto: AP/Miguel Morenatti Dugo će se pamtiti povratak Sevilje protiv Liverpula, ostvaren u utorak uveče. Španski predstavnik zaostajao je tri gola na… »

Vesti dana »