Čelsi u osmini finala, na tom putu i CSKA: Plavci sa igračem više i uz dva penala razbili Karabag, Armejci prejaki za Benfiku

Press 22.11.2017
Čelsi u osmini finala, na tom putu i CSKA: Plavci sa igračem više i uz dva penala razbili Karabag, Armejci prejaki za…

Fudbaleri Čelsija kao gosti u Bakuu savladali su Karabag 4:0 (2:0), dok je CSKA kod kuće bio bolji od Benfike 2:0 (1:0) u utakmicama petog kola Lige šampiona.

Danas se igraju utakmice petog kola u grupama A, B, C i D, a prve dve su odigrane od 18 sati. Čelsi je obezbedio plasman u osminu finala pobedom u Bakuu. Ključni momenat dogodio se u 19. minutu kada je domaći igrač Sadigov isključen zbog prekršaja nad Vilijanom, a ujedno je sudija De Souza pokazao na belu tačku. Azar je iz penala doveo goste u vođstvo. U nastavku meča je tim Antonija Kontea napunio mrežu Karabaga. Vilijan je bio dvostruki