Zvezda mogla i do pobede u Belorusiji, protiv Kelna druga "meč lopta" (VIDEO)

Vesti online 23.11.2017  |  Vestionline

U meču 5. kola H grupe Lige Evrope Crvena zvezda je propustila priliku da savlada BATE na "Borisov areni" pošto je imala daleko bolje šanse od domaćina, ali na kraju mora da se zadovolji bodom - 0:0. Zanimljivo je da ni na trećem gostovanju u grupnoj fazi crveno-beli nisu primili gol, a za plasman u 1/16 finala boriće se sa Kelnom ( . decembra) koji je pred svojim navijačima savladao Arsenal sa 1:0.

Podelom bodova mogu da budu zadovoljna oba tima, ali pre svega domaćin pošto je Zvezda imala bolje prilike za gol i dominirala je terenom u ne toliko dobroj utakmici. U prvom poluvremenu nije bilo idealnih prilika za gol, ali je čak i tada srpski tim bio bolji rival koji je sve vreme kontrolisao dešavanja na terenu. U drugom delu su počele da se ređaju stoodstotne šanse. Sve je počelo Gordejčuka, koji nije pogodio okvir gola u 47. minutu, a samo