Serija A: Torino odoleo na San Siru, kiksevi Rome i Lacija, trijumf Napolija (VIDEO)

Vesti online 26.11.2017  |  Vestionline

Još tri meča 14. kola Serije A odigrano je u nedeljnom popodnevnom terminu, a zanimljivo je da domaći timovi nisu uspeli da dođu do trijumfa.

Golova nije bilo na San Siru gde su Milan i Torino podelili bodove. Adem Ljajić je zamenjen u 69. minutu, a Vanja Milinković Savić je ceo meč gledao sa klupe za rezerve. Ni Darko Lazović nije ulazio u igru na meču između njegove Đenove i Rome u kom takođe nije bilo pobednika - 1:1, odk je za goste svih 90 minuta odigrao Aleksandar Kolarov. Za razliku od “vučice” Napoli je uspešno prebrodio gostovanje u Udinama pošto je golom Žoržinja uspeo da