Superliga: Borac savladao Vojvodinu, Pavkov nastavio golgetersku seriju, Čukaričkom bod

Večernje novosti 29.11.2017  |  Beta

Vojvodina nastavila seriju slabih rezultata, Spartak ubedljiv protiv Javora, Pavkov dvostruki strelac

Fudbaleri Borca iz Čačka pobedili su večeras u Novom Sadu Vojdvodinu sa 1:0, dok je Spartak u Subotici sa 4:0 bio bolji od Javora u utakmicama 19. kola Super lige Srbije. Borac je na gostovanju protiv Novosađana priredio iznenađenje i došao do četvrtog trijumfa u sezoni u Super ligi Srbije. Jedini gol na utakmici postigao je Mateus u trećem minutu. PROČITAJTE JOŠ: Zemun za osam minuta savladao Rad Vojvodina tako nije uspela da prekine seriju od