Video Serija a: Golman Beneventa postigao pogotak i sprečio Gatuza da slavi na debiju, pobede Intera i Fiorentine

Večernje novosti 03.12.2017  |  Novosti online

Benevento u petom minutu sudijske nadoknade došao do boda. Brinjoli glavom zatresao mrežu Donarume i doneo svom timu prvi bod u ovoj sezoni. Inter i Fiorentina ubedljivi

Par minuta je delilo Đenara Gatuza od idealnog debija na klupi Milana, ali ga je u tome sprečio golman Beneventa Alberto Brinjoli. Nije u pitanju maestralna intervencija, već gol koji je čuvar mreže domaćeg tima postigao glavom u petom minutu sudijske nadoknade i tako doneo bod svom timu – 2:2. PROČITAJTE JOŠ: Gatuzo uporedio sebe sa sadašnjim fudbalerima: Ja se nerviram, oni se slikaju Bonaventura je u 38. minutu iskoristio veliku gužvu u