Ne pomaže ni Gatuzo: Golman najgoreg tima u Seriji a zatresao mrežu Milana u 95. minutu! /video/

Sportal blic 03.12.2017  |  Darko Nikolić

Debi Đenara Gatuza na mestu šefa stručnog štaba Milana nije protekao kako su se on i navijači slavnog kluba nadali - osvojen je samo bod na gostovanju poslednjeplasiranom Beneventu - 2:2, i to na kakav način.

Foto: Tanjug/AP Đenaro Gatuzo na trenerskom debiju u Milanu Benevento je u ovaj susret 15. kola ušao kao najgori tim Serije A, sa 14 poraza iz isto toliko nastupa, a do remija je stigao golom golmana Brinjolija u petom minutu sudijske nadoknade vremena. Brinjoli je glavom sproveo u mrežu rosonerih centaršut Kataldija, anuliravši tako prednost gostiju iz Milana. Na njihov prvi gol, koji je dao Bonaventura, odgovorio je Puksas početkom drugog