Golman Brinjoli u 95. minutu meča sa Milanom otišao u napad i glavom doneo prvi, istorijski bod Beneventu u Seriji a (video)

Sportski žurnal 03.12.2017

Alesio Romanjoli je u 75. minutu isključen zbog drugog žutog kartona, a izjednačujući gol za Benevento u 95. je postigao Alberto Brinjoli

Fudbaleri Beneventa napravili su veliko iznenađenje u Seriji A, pošto su danas igrali nerešeno 2:2 sa Milanom i tako osvojili prvi bod, istorijski, jer su se tek letos Veštice plasirale u Seriju A. Benevento je u 15. kolu italijanskog prvenstva osvojio prvi bod u debitantskoj sezoni, golom u petom minutu sudijske nadoknade vremena. Milan je poveo u 38. minutu preko Đakoma Bonaventure, izjednačio je George Puškaš u 50, a u 57. je Nikola Kalinić