Ubica se namerno zabio u kamion? Jelena dan pre tragedije prijavila nasilje, a kad je policija stigla našli su je iskasapljenu
Blic 16.12.2017 | B. Bogosav
![Ubica se namerno zabio u kamion? Jelena dan pre tragedije prijavila nasilje, a kad je policija stigla našli su je iskasapljenu](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Vladan G. (37) nasmrt je izbo svoju suprugu Jelenu G. (37) juče u selu Lučica kod Požarevca gde su živeli, a potom je stradao u, kako se sumnja, namerno izazvanoj saobraćajnoj nesreći. Jelena je, navodno, dan ranije prijavila nasilnog supruga policiji.
Kako nezvanično saznajemo, zločin u Lučici dogodio se juče oko 13 sati, a krvavom piru prethodila je svađa. - Vladan i Jelena su bili u porodičnoj kući, izbila je svađa, a on je dohvatio nož. Izbo je nekoliko puta u predelu grudi i žena je od posledica povreda izdahnula na licu mesta - kaže izvor "Blica" upoznat sa slučajem. Ubica je nakon toga, prema informacijama našeg izvora, seo u automobil i krenuo zaobilaznicom kod Požarevca. Nezvanično,