ABA: Muk u "Pioniru"! Crni Partizan, i +21 mu je malo!

Vesti online 23.12.2017  |  Vestionline

Agonija Partizana se nastavlja! Tmurni oblaci nadvili su se nad trofejnim klubom. Crno-beli su poraženi u Pioniru od Mornara - 98:93 u 13. kolu ABA lige. Četa Nenada Čanka imala je i +21, ali i to joj je bilo malo, pa je zabeležen i sedmi poraz u regionalnom takmičenju.

Partizanove utakmice ove sezone nikada nisu dosadne. Crno-beli su imali protiv Mornara +21 (42:21) sredinom druge četvrtine, ali su Barani prtedvođeni nekadašnjim centrom Partizana Urošem Lukovićem za nešto više od 10 minuta uspeli da preokrenu rezultat, pa je u poslednjoj četvrtini viđena drama. U uzbudljivom finišu bolje su se snašli Barani i napravili veliko iznenađenje za muk u "Pioniru". Tačku na pobedu u napetoj završnici stavio je Derek