"Могу да разумем фрустрираност Вучевића"
Мондо 27.12.2017 | Тањуг

Премијерка Србије Ана Брнабић каже да разуме реакцију Милоша Вучевића поводом ослобађајуће пресуде некадашњем министру Предрагу Бубалу.
"Могу да разумем Милоша Вучевића, звала сам га јутрос телефоном, потпуно могу да разумем ту фрустрираност, мислим да је то још један доказ да нам свакако требају реформе у правосуђу", каже Брнабић. На питање Н1 да ли има проблем с том изјавом, она је одговорила: "Не бих даље. Мислим да сам довољно рекла у овом тренутку". Н1 на сајту преноси да је Брнабић иронично констатовала "шта год рекли бићемо криви". Да смо ћутали, каже, оптужили би нас










