Sudar "orlova": Milivojević majstorskim golom presudio Tadićevim "svecima" /video/

Sportal blic 02.01.2018  |  Nebojša Todorović

Početak godine bio je poseban za naše fudbalere u Premijer ligi - Luka Milivojević je golom doneo Kristal Palasu pobedu od 2:1 na gostovanju Sautemptonu za koji je igrao Dušan Tadić.

Foto: Tanjug/AP Dušan Tadić "Sveci" su tako nastavili sa očajnim rezultatima i u 2018. iako su imali razlog za slavlje na početku. Šejn Long se pobrinuo za vođstvo već u 17. minutu i to mu je bio prvi gol posle 35 utakmica, 325 dana i 11. februara prošle godine. Ipak, u nastavku preokret... Palas je posle remija sa Sitijem najavio bolje dane i to potvrdio na ovoj utakmici. Prvo je Mekartur u 69. minutu izjednačio, da bi Milivojević u 80.